Coaching

W coachingu chodzi o jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości przy indywidualnym i osobistym wsparciu osoby, która będzie stawiać przed Tobą wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego rozwoju.  (Gerard O'Donovan).

Osobom:

pracującym nad rozwojem osobistym, zwiększeniem satysfakcji i harmonii w życiu zawodowym i prywatnym, 

  • przeżywającym kryzys, wypalenie zawodowe, potrzebującym pomocy w reorientacji celów zawodowych i osobistych, 
  • wymagającym wsparcia w przejściu trudnego etapu w swoim życiu, 

oferujemy usługi doświadczonych  coachów.

Jesteś jedną z tych osób i potrzebujesz rozmowy i życzliwej rady od osoby, która sama doświadczała podobnych problemów.

W czasie sesji coachingowych stworzone zostaną bezpieczne warunki, inspiracja i klimat do  bezpiecznego reorientowania celów do których dążysz, zdiagnozowania uwarunkowań i ograniczeń, w których funkcjonujesz oraz identyfikacji zasobów i szans, które możesz wykorzystać.  

W trakcie sesji i w efekcie pracy własnej doświadczysz,  że wszystko czego potrzebujesz  do osiągnięcia obranych  celów już posiadasz – wystarczy tylko wykorzystać te zasoby. I co jest najważniejsze i najtrudniejsze –  zacznij działać - postaw pierwszy krok i systematycznie stawiaj kolejne,  nawet małe kroczki. Ponieważ jeżeli czegoś w swoim życiu  nie zmienisz – nic się w nim nie zmieni. Poznaj siłę relacji coachingowej, która pomoże Ci osiągnąć wybrane cele, zarówno w życiu  osobistym  jak  i  zawodowym. Coaching  inspiruje.  Sprawia,  że człowiek  pełniej   wykorzystuje   swoje  umiejętności  i  naturalne  zdolności. Przez to  staje  się  bardziej  kreatywny i zwiększa siłę swojej motywacji. 

W zakresie cochingu oferujemy: